תמ"א 38


   
  תמ
התחדשות עירונית היא כאמור חשובה מאוד לטובת יופי העיר ושיפור פניה של כל עיר ועיר בישראל. ישנם הרבה מאוד אזורים ישנים אשר לא חל בהם כל שינוי במשך עשרות שנים. עם זאת הסיבה העיקרית שבגינה מעודדים את פרויקטים כאלה ואחרים הוא מסיבה בטיחותית.

בניינים אשר הוקמו ונבנו לפני שנת 1980 לא נבנו על פי התקן החדש הנותן מענה בפני רעידות אדמה. השבר הסורי אפריקני העובר באזורנו מעמיד בסכנה מבנים ישנים, על כן הוחלט כי כל המבנים אשר נבנו לפני שנה זו יחוזקו על מנת להיות עמידים דיו בשעת הצורך.

על כן כל בניין אשר דייריו יחתמו על כתב הסכמה לטובת שיפוץ וחיזוק הבניין יזכו למעשה בשדרוג דירתם. מעבר לחיזוק הבניין החברה הבונה תוסיף לדירה אלמנטים אשר יעלו את ערך הדירה כמו מרפסת, ממ"ד וכולי.

כמו כן לבניינים אלו יוספו קומות ודירות. לפיכך חזות הבניין תשתנה מקצה לקצה ולמעשה הבניין יראה כבניין חדש לגמרי. חיזוק הבניין בפני רעידות אדמה ושיפור פני הבניין הוא למעשה רווח נקי של דיירי הבניין. עם זאת חשוב לציין את חוסר הנוחות בכל התהליך, הדיירים לא נאלצים לעזוב את ביתם בכל תהליך השדרוג.

תמ"א 38? איך בוחרים את חברת הבנייה?
כאמור על מנת להצליח בפרויקט תמ"א 38 אין להתפשר על פחות מחברת הבנייה הטובה ביותר והמנוסה ביותר. על כן מומלץ ביותר לקבל את חוות הדעת החיובית של דיירי בניינים אשר בניינם שודרג. כמו כן חשוב לוודא את רמת השירות שתקבלו מאותה חברת בנייה הכוללת קצב שיפוץ מהיר ומקצועי ככל הניתן וכמו כן בנייה איכותית.

תמ"א 38? רק עם בוני העיר ישראל בע"מ!
חברת בוני העיר ישראל בע"מ רכשו את הניסיון הנדרש בפיתוח אזורים רבים ושדרוג מבנים קיימים וכמו כן בניית מבנים חדשים. בנייה איכותית ביותר, צוות מקצועי מעולה לטובת בנייה יעילה ומהירה.  אחריות מלאה לשביעות רצון הלקוחות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
תמ"א 38 קבלנים 

                                                                                      תגיות:
  
קידום אורגני | קידום אתרים