תמא 38 בתל אביב


מה היא המשמעות והחשיבות של פרויקט ההתחדשות העירונית? איך משדרגים את הנכס ללא השקעה? על מי מומלץ לסמוך בפרויקט תמ"א 38? למה דווקא בוני עיר בישראל?

ראשית כל חשוב מאוד להדגיש כי כל פרויקט של תמא 38 או של פינוי בינוי תורם לא רק לבעל נכס כזה או אחר אלא לכל הסביבה כולה. בערים רבות במדינת ישראל החלו לקדם פרויקטים מסוג אלו על מנת לשדרג אזורים ישנים ונכשלים. כחלק מההתחדשות העירונית מוסיפים עוד מוסדות לימודיים, מוסדות רפואיים, משפרים תשתיות, גני שעשועים ופארקים ועוד.

תמא 38 בתל אביב היא גם הפתרון הנכון והטוב ביותר למצוקת הדיור הקיימת בעיר. תמא 38 מאפשרת הוספה של דירות ויחידות דיור נוספות לכל בניין המשתתף בפרויקט. התוספת היא לרוב תוספת של שתי קומות וכמו כן סגירת לובי הבניין להוספת דירת גן.

כל בעל נכס באשר הוא יכול לעלות את ערך נכסו ללא תוספת של שקל אחד. לכל נכס כזה תתווסף מרפסת של 10 מטרים רבועים לפחות וכמו כן חדר נוסף. במבנים בהם לא קיים ממ"ד החדר הנוסף יהיה ממ"ד.

כמו כן חשוב להבין כי פרויקט תמ"א 38 נותן מענה למראה הישן של הבניין. תוספת של חיפוי חיצוני חדיש וכמו כן של מעליות לבניין, חניות על פי הצורך ועוד. כל אלו יעלו בעשרות אחוזים את ערך הדירה.

קבלן תמא 38 בתל אביב? מדוע חשובה תוכנית המתאר הארצית?
כאמור הרעיון העיקרי מאחורי תוכנית המתאר הארצית היא לחזק את המבנים הישנים כך שיוכלו לתת מענה הולם במצבים קיצוניים של רעידות אדמה. נכון להיום כל המבנים החדשים אשר הוקמו לפני שנת 1980 נבנו על פי התקן הישן. ישנם כיום שתי תוכניות עיקריות הנותנות מענה לבעיה זו, תמ"א 38 ופינוי בינוי.

מחפשים קבלני תמא 38 בתל אביב? איך בוחרים את הקבלן שלכם?
כאמור פרויקט כזה הינו פרויקט ייחודי ומצריך חברת בנייה בעלת מוניטין בתחום זה. לחברת בוני עיר בישראל יש רקורד מרשים ביותר של בניית עשרות פרויקטים בכל רחבי הארץ. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
תמ"א 38
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים