תמא 38 ברמת גן


מה הוא ההבדל המשמעותי ביותר בין תמא 38 לפינוי בינוי? איך בוחרים את חברת הבנייה לטובת פרויקט תמא 38? מי מרוויח מכל פרויקט תמ"א?

רבים וטובים תוהים מידי פעם לגבי האפשרות למכור את הנכס שלהם על מנת להשתדרג בנכס גדול יותר ואיכותי יותר. אולם כיום ישנו פתרון מעולה לכל אלו המעוניינים לשפץ או לעבור לנכס גדול יותר אבל אין ביכולתם את התקציב הנדרש. פרויקט תמא 38 ברמת גן ובכל מקום אחר מאפשר את השינוי המיוחל ללא תוספת של שקל אחד.

כל מה שנדרש הוא לקבל את ההחלטה הנכונה ולפנות אל חברת הבנייה האיכותית ובעלת המוניטין הרב ביותר בתחום זה. חברת בוני עיר בישראל רכשו ידע רב וכמו כן הרבה מאוד ניסיון מפרויקטים רבים אשר הקימו בכל רחבי הארץ.

חשוב מאוד לדעת כי פרויקט תמא 38 הוא סוג של בניה שונה מהקמה של בניין חדש היות ודיירי הבניין נשארים לגור בדירתם לאורך כל תקופת שדרוג הבניין, על כן מומלץ מאוד לבחור לטובת העניין קבלן תמא 38 ברמת גן ואת חברת הבנייה אשר מתמחה בתחום ייחודי זה.

כמו כן חברת הבנייה בוני עיר בישראל תעמיד לרשות כל בעל נכס את אנשי המקצוע המעולים ביותר הכוללים בין השאר מהנדסים, פרויקטורים, קבלני תמא 38 ברמת גן, אדריכלים ועוד. תמא 38 לשביעות רצון מלאה לאורך כל הדרך.

מדוע חשוב לחזק את הבניין הישן?
כאמור כל מטרתה של תוכנית המתאר הארצית 38 היא לחזק את המבנים הישנים אשר נוסדו לפני שנת 1980. התקן הישן אינו עמיד דיו בפני רעידות אדמה ועל כן מחויב כל בניין לחזק את המבנה על פי התקן החדש. כמו כן חיזוק המבנה הוא כחלק ממכלול שלם של התחדשות עירונית.

איך משדרגים את הנכס?
כל בעל נכס אשר ישתתף בפרויקט יגדיל בעשרות אחוזים את שטח נכסו על ידי תוספת של מרפסת שמש ותוספת של חדר נוסף (ממ"ד). כמו כן לבניין תתווסף מעלית וחניות בהתאם לצורך. לכל בניין יתווספו עוד יחידות דיור. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
תמא 38 בתל אביב
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים