תמ"א 38 בהרצליה


   
  איך מגיעים לדירה חדשה ללא תוספת תשלום? מה המשמעות של פרויקט תמ"א 38 בהרצליה? איך בוחרים את החברה הטובה ביותר לטובת פרויקט תמ"א 38 בהרצליה?

אחת הדילמות הגדולות ביותר שנתקל בהם בעל דירה במהלך חייו הוא האם לרכוש דירה חדשה או לשפץ את דירתו הישנה. הפרויקטים של תמ"א 38 בהרצליה נותנים את המענה במקרים אלו. שיפוץ הדירה בזכות הפרויקט מאפשרת להגדיל את שטח הדירה, להוסיף מרפסת ועוד ממ"ד ובכך למעשה לשפר את איכות החיים ולהעלות את ערך הדירה.

מה זה למעשה תמ"א 38 בהרצליה או בכל מקום אחר? הפתרון לחששות מפני רעידות אדמה הוא תמ"א 38. חיזוק המבנים הוא הכרחי על מנת להבטיח את שלמות הבניין בעת רעידת אדמה משמעותית. בניינים שהוקמו מאז קום המדינה ועד לשנת 1980 נבנו בשיטה ישנה ולא על פי התקן החדש שמתאים לתת מענה ברעידות אדמה, החל משנה זו שונה התקן, על כן הוחלט כי כל המבנים הישנים יצטרכו לקבל את החיזוקים הנדרשים על פי הקריטריונים שנקבעו.

לפיכך ניתן לנצל את חיזוק הבניין לשיפוצו הכללי. שיפוץ הכללי כולל את החיפוי החדש וכמו כן הוספות עוד יחידות דיור לבניין. כמו כן שדרוג הבניין יביא לשדרוג של כל האזור. כל בעל דירה יוכל להמשיך להתגורר בדירתו בעת השיפוצים. תמ"א 38 בהרצליה או בכל מקום אחר יתאפשר לאחר הסכמת רוב הדיירים בבניין.


תמ"א 38 בהרצליה

תמ"א 38 הרצליה? מי החברה המתמחה בכך?
לטובת תמ"א 38 הרצליה יש לבחור את חברת הבנייה אשר מתמחה במיוחד בכך. פרויקטים אלו אינם דומים לבניית בניינים חדשים. שיפוץ בניין ישן וחיזוקו מצריך צוות מקצועי איכותי ביותר. כמו כן חשוב לקבל את חוות הדעת החיובית של אלה שכבר השתתפו בפרויקטים מסוג זה. חשוב מאוד כי החברה שנבחרה תדע להעניק את כל התנאים לטובים ביותר לדיירים.

תוכנית תמ"א 38? רק בוני העיר ישראל בע"מ!
החברה תעמיד לרשותכם תוכנית תמ"א 38 איכותית שתשדרג משמעותית את הערך של דירתכם. קבלנים תמ"א 38 מקצועיים ומנוסים ביותר לטובת הפרויקט שלכם. קבלנים תמ"א 38 שיפעלו למענכם באחריות מלאה.


מוזמנים לקרוא בנוסף :
דירה חדשה בראשון לציון 
קידום אורגני | קידום אתרים