רכישת דירה במרכז


   
  רכישת דירה במרכז
מה המשמעות של רכישת דירה במרכז? איך בוחרים את חברת הבנייה לטובת רכישת דירה במרכז? מה הם היתרונות והחסרונות של תמ"א 38?

רכישת דירה במרכז עבור רבים נראית כיום בגדר חלום. מצוקת הדיור ובעיית גובה המחירים כיום במדינת ישראל מקשה לעיתים על רכישת דירה במרכז הארץ. אולם מסתבר כי ישנם כאלה שיכולים לעבור לגור בדירה חדשה ללא תוספת של שקל אחד! כל מה שנדרש הוא להיות חלק מאחד הפרויקטים של פינוי בינוי או של פרויקט תמ"א 38.

לכל אחד מאותם מסלולים ישנם כאמור יתרונות וחסרונות אולם חשוב מאוד להבין כי בקצה התהליך יזכה בעל נכס כזה או אחר לשדרוג משמעותי של נכסו ולעליית ערך הנכס. ערך הנכס יעלה הן בשל הגדלת שטח הנכס והן בשל הפיתוח הסביבתי שיהפוך את האזור המיושן להרבה יותר נקי, יפה וחדש.


רכישת דירה במרכז בפרויקטי פינוי בינוי ותמ"א ניתנים גם לאלה שאין בבעלותם נכס בבניין. לכל בניין של פרויקט תמ"א 38 יתווספו עוד קומות ועוד דירות. דירות אלה ימכרו כדירות חדשות לכל דבר ועניין. היתרונות של פינוי בינוי על פני תמ"א 38 הוא שהמבנה הישן ייהרס כליל ובמקומו יבנה בניין חדש לגמרי. החיסרון הוא כי הדיירים יאלצו לעבור למגורים זמניים. לעומת זאת בפרויקט תמ"א 38 בעלי הנכסים יוכלו להישאר בבתיהם בכל תהליך שדרוג הדירה וחיזוק המבנה.

רכישת דירה בכפר סבא? איך בוחרים את חברת הבנייה?
ראשית כל לטובת רכישת דירה בכפר סבא או בכל מקום אחר יש ליחס חשיבות רבה למוניטין של חברת הבנייה. זו עשויה להיות העסקה המשמעותית ביותר שיבצע אדם כזה או אחר בחייו, על כן לשם רכישת דירה באזור השרון מוטב יהיה אם יקבל את הייעוץ המקצועי ביותר לבחינת החברה איתה ירצה להתקשר.

רכישת דירה באזור השרון? רק אצל חברת בוני העיר ישראל בע"מ!
החברה פועלת לאורך שנים רבות בפרויקטים רבים בכל רחבי הארץ. רכישת דירה בראשון לציון או בכל מקום אחר באחריות מלאה ובתנאי רכישה מעולים. רכישת דירה בראשון לציון באיכות גבוהה ביותר. 


מוזמנים לקרוא בנוסף:
פרויקט פינוי בינוי
                                                                                  תגיות:
  
קידום אורגני | קידום אתרים