פרויקט תמ"א 38


   
  מה זה תמ"א 38? איך בוחרים את חברת הבנייה הטובה ביותר לטובת הצלחת פרויקט תמ"א 38? מה ההבדל בין פרויקט תמ"א 38 לפינוי בינוי?

פרויקט תמ"א 38החלום של כל אחד ואחת הוא לרכוש דירה חדשה. חלומות אלו יכולים להתגשם ללא השקעה של שקל אחד נוסף. הכיצד? ובכן פרויקט תמ"א 38 מאפשר לכל מי שברשותו נכס כזה או אחר לשדרג בצורה משמעותית ביותר את נכסו וליהנות מעליית ערך הדירה באחוזים רבים. כמו כן באזורים בהם מתקיים תהליך של התחדשות עירונית משפרים ומשפצרים את המראה הכללי של האזור כולו.

כמו כן חשוב מאוד להבין כי החיזוקים של הבניין נדרשים בראשו בראשונה בשל העובדה כי יש חשש מפני רעידות אדמה שיסבו נזקים כבדים מאוד לבניינים ישנים. בניינים אלה נוסדו לפני 1980 ועל כן נבנו על פי התקן הישן אשר לא נותן מענה בשעת רעידת אדמה. החל משנת 1980 כל הבניינים נבנו כאשר הם מחוזקים דיו לעמוד במצבים קיצוניים של רעידות אדמה.

פרויקט תמ"א 38 יאפשר לכל בעל דירה בבניין ישן לזכות לדירה משופרת עם הוספת מרפסת שמש וכמו כן ברוב המקרים גם תוספת של חדר נוסף. היתרון על פני פינוי בינוי הוא בכך שהדיירים אינם נאלצים לעזוב את ביתם במהלך השיפוצים. בתהליך פינוי בינוי לעומת פרויקט תמ"א 38 בעלי הדירות יעברו למגורים זמניים עד להשלמת המבנה החדש.

תמא 38? איך בוחרים את החברה לטובת הפרויקט?
תהליך של תמא 38 הוא מצריך ידע והתמחות. חשוב מאוד לבחור את החברה שרכשה ניסיון ובנתה הרבה מאוד פרויקטים מוצלחים. החשיבות שבמקצועיות היא על מנת להקל עד כמה שניתן על הדיירים. חשוב מאוד כי ההליך יהיה מהיר ככל הניתן ועם זאת שהעבודה תהיה בטיחותית ואיכותית. חשוב לוודא כי רמת השירות תהיה גבוהה במיוחד.

מה זה תמ"א 38? חברת בוני העיר ישראל בע"מ לשירותכם!
חברת בוני העיר ישראל בע"מ יעמידו לרשותכם את מיטב אנשי המקצוע על מנת להדריך ולייעץ לגבי בחירת המסלול הנוח והמשתלם ביותר עבורכם. ניסיון של הרבה שנים וצוות מקצועי מעולה באחריות מלאה ובמסירות רבה.


מוזמנים לקרוא בנוסף:
פרויקט פינו בינוי

  
קידום אורגני | קידום אתרים