פרויקט פינוי בינוי


   
  מה המשמעות של פרויקט פינוי ובינוי? האם עדיף פרויקט תמ"א 38 על פרויקט פינוי ובינוי? מי היא החברה הטובה ביותר לטובת פרויקטי ההתחדשות העירונית?

עוד בטרם נסביר מה ההבדל בין שני המסלולים חשוב מאוד להבין כי בכל אחד מהמסלולים המרוויחים הגדולים הם ללא ספק בעלי הנכסים. בשני המקרים הערך של דירתם יעלה בעשרות אחוזים וכמו כן יזכו בעלי הנכסים לשדרוג משמעותי של אזור המגורים שלהם.


" פרויקט פינוי בינוי " משמעות הדבר כי הבניין יפונה מדייריו, ייהרס כליל עד היסוד ובמקומו יוקם מגדל דירות חדש ומשודרג. לאורך כל תקופת הבנייה המחודשת יאלצו בעלי הנכסים לעבור לגור בשכירות על חשבון החברה הבונה. כמו כן כל שאר ההוצאות יהיו על חשבונה של חברת הבנייה. החיסרון של פרויקט פינוי בינוי הוא למעשה בצורך לעבור לתקופת מעבר למקום מגורים חדש. לעומת זאת היתרונות הם רבים ביותר, כל בעל נכס יוכל לא רק להגדיל את גודל נכסו אלא גם לשדרג את הקומה על פי נוחיותו (יש כאלה שיעדיפו קומה נמוכה יותר ואחרים גבוהה יותר).

לעומת פרויקט פינוי בינוי בפרויקטים של תמ"א 38 אין צורך לעזוב את הבית עד לגמר חיזוק היסודות ושדרוג הדירה. לאורך כל תקופה הבנייה ניתן יהיה להמשיך להתגורר בדירה שלכם. לבניין יתווספו עוד קומות ודירות וכמו כן חיפוי חיצוני חדש, מרפסות, ממ"ד וכולי.

פינוי בינוי תמ"א 38? איך בוחרים את חברת הבנייה?
פינוי בינוי תמ"א 38? מבולבלים? עוד בטרם תחליטו על הפרויקט המסלול המתאים לכם חשוב מאוד להתקשר עם חברת הבנייה הטובה ביותר על מנת לקבל את הייעוץ וההכוונה המקצועיים ביותר. כמו כן אין להתפשר על רמת הניסיון והמוניטין של חברת הבנייה. מומלץ לקבל המלצות מצד לקוחות מרוצים.

פרויקט פינוי בינוי בהרצליה? חברת בוני העיר ישראל בע"מ לשירותכם!
פרויקט פינוי בינוי בהרצליה או בכל מקום אחר צריך להיות בידיים הכי מקצועיות. לחברת בוני העיר ישראל בע"מ יש את הצוות המקצועי הטוב ביותר והמנוסה ביותר. אלפי יחידות דיור שודרגו בהצלחה רבה. כמו כן הקפדה על רמת שירות וסטנדרט גבוה.


מוזמנים לקרוא בנוסף:
פרויקט פינוי בינוי באזור השרון

פרויקט פינוי בינוי  
קידום אורגני | קידום אתרים