פרויקט נוף ימים - מתחם נוף ימים


   
 
   
 

פרוייקט נוף ימים  – מתחם נוף ימים

   
 
 
 
אחד הפרויקטים האיכותיים ביותר אשר יהוו את ספינת הדגל של כל נושא הפיתוח העירוני וההתחדשות העירונית של עריית פתח תקווה הוא פרויקט "נוף ימים" של חברת "בוני העיר בישראל בע"מ".
 
מיקום הפרויקט של "בוני העיר בישראל בע"מ" נבחר בקפידה. מרכז העיר סמוך לבית החולים בלינסון לצד הקניון הגדול של פתח תקווה. בפרויקטים מסוג אלו של פינוי בינוי השינוי מתחולל לא רק בבניין ספציפי כזה או אחר אלה בכל אזור המגורים. פיתוח המקום כולל את נושא התחבורה הציבורית, גני ילדים, בתי ספר, מענה רפואי לקהילה, גינות ציבורית ותכנון אדריכלי מודרני ומתקדם.
 
התכנון האדריכלי לטובת פרויקט זה הוטל על משרדי אדריכלים מהמובילים בתחום: פינצי רווה שעיקר התמחות המשרד הוא בתכנון עירוני ופרי הולנדר שאמון על נושא התכנון האדריכלי.
 
בנייה מודרנית הווה אומר בנייה ירוקה. החומרים לטובת חיפוי הבניינים נבחרו בקפידה על מנת לעשות שימוש בחומרים אשר אינם פוגעים באיכות הסביבה. כמו כן התכנון של הפרויקט שם דגש על נושא הפרטיות. על כן יבנו הבניינים במרחק של עשרים מטרים לפחות אחד מהשני. כמו כן הושקעה מחשבה בתכנון המרפסות כך שלא יופנו אחת לשנייה ותתאפשר האינטימיות לכל דירה ודירה.
 
חדרי הבית גדולים ובעלי מרחבים, חדר הורים מפנק במיוחד תוך השקעת מאמצים בתכנון הייחודיות של חדר זה. מעצבי הפרויקט עיצבו את המטבח חדר האורחים ושאר חדרי האירוח כחלל מרווח ומזמין.
 
ללא ספק כי בעלי הנכסים יזכו בסופו של יום לשיפור משמעותי ברמת איכות החיים, לדירה איכותית ביותר בעלת ערך רב.
   
 
   
   
 
קידום אורגני | קידום אתרים