חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה


   
  התחדשות עירונית מפני רעידות אדמהמה המשמעות של חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה? איך בוחרים את חברת הבנייה לשם חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה? מה האופציות העומדות בפני בעלי נכסים?

לאורך שנים רבות מתרחשים במדינת ישראל רעידות אדמה קטנות אשר לא גורמות לנזקים כבדים. אולם על פי כל הגורמים הרלוונטיים רעידת אדמה משמעותית עשויה להתרחש באזורנו ועל כן יש להיערך לכך בהתאם.  חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה נכון כאמור למבנים ישנים אשר נבנו לפני שהוכנס התקן החדש בשנת 1980.

הווה אומר כי כל המבנים שנבנו במדינת ישראל לפני מועד זה בסכנת קריסה בעת רעידת אדמה. לפיכך פרויקטים של תמ"א 38 שמטרתם העיקרית היא חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה מוצעת לכל הבניינים הישנים בכל רחבי הארץ.


בפרויקטים אלה יזכו בעלי הדירות לשדרוג משמעותי של נכסם. הגדלת שטח הדירה והוספת מרפסות שמש יעלה משמעותית את ערך הנכס. כמו כן יבנו עוד קומות ויוספו עוד דירות לבניין. על כן יהיה צורך בפיתוח אזורי הכולל הוספת מוסדות לימוד נוספים, הוספת גינות ציבוריות ועוד.

בכל התהליך של חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה יוכלו הדיירים להישאר לגור בדירתם. לעומת זאת האופציה שנייה המוצעת לבניינים ישנים היא פינוי בינוי, משמעותו היא הריסת המבנה הישן ובניית מבנה חדש לגמרי, בו יזכו הדיירים לדירות חדשות משודרגות בגודלן ובקומתן.

חיזוק מבנים לרעידות אדמה? איך בוחרים את חברת הבנייה?
חברת בנייה לטובת חיזוק מבנים לרעידות אדמה צריכה להתמקצע ולהתמחות בכך. על כן מומלץ להתקשר עם החברה המנוסה ביותר. הניסיון והידע משמעות הדבר כי כל התהליך יבוצע בצורה הבטוחה ביותר וכמו כן בצורה המהירה והנוחה ביותר עבור דיירי הבניין. החברה לחיזוק מבנים "בוני העיר ישראל בע"מ" תעמיד לרשותכם את התנאים הטובים ביותר להצלחת הפרויקט.

מחפשים את החברה לחיזוק מבנים? בוני העיר ישראל בע"מ לשירותכם!
חברה בעלת מוניטין רב בתחום חיזוק מבנים. חיזוק מבנה כזה או אחר יעשה לאחר הסבר מפורט ודאגה לנוחיותו של בעל הנכס. חיזוק מבנה באחריות רבה ולשביעות רצון הלקוחות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
התחדשות עירונית באזור השרון
   
 
קידום אורגני | קידום אתרים