חיזוק מבנים לרעידות אדמה


התחום של חיזוק מבנים לרעידות אדמה נחשב ליוזמה מבורכת שייצרת סביבת מגורים איכותית יותר ולא פחות חשוב מכך – גם בטוחה יותר. מתוך הבנה שסטנדרט הבניה השתנה מאוד במהלך השנים, נוצר צורך לחזר מבנים בכל רחבי הארץ, כנגד סכנה של התמוטטות במקרה אסון.

בזכות סוג זה של חיזוק מבנים לרעידות אדמה מצליחות חברות המתמחות בכך להציע יחידות דיור נוספות, באזורים מבוקשים בארץ. במהלך עבודות החיזוק עובר הבניין שיפוץ מסיבי, הוא זוכה לעמוד על יסודות איתנים יותר והדירות זוכות לתוספת בניה משמעותית. כחלק מהמגוון של תוכנית תמ"א 38 ניתן למצוא דירות חדשות לגמרי שנבנות בבניין שמשתתף בתהליך. דירות אלה נבנות בסטנדרט המתקדם ביותר, והוא כולל יחידות של פנטהאוז ודופלקסים מרהיבים.

פתרון למצוקת הקרקעות
לצד העובדה שפרויקטים של חיזוק מבנים נועדו לשפר מבנים ותיקים ולחדש אותם, אין ספק שמדובר גם על פתרון איכותי להתגברות על המחסור הגובר בקרקעות. במיוחד באזורי ביקוש, שם מחסור הקרקעות ניכר במיוחד, מדובר על פתרון מושלם.
כך, ניתן למצוא פרויקטים רבים שהולכים ומתגבשים בכל רחבי הארץ. לצד פרויקטים של תמ"א 38 בכפר סבא ניתן למצוא גם פרויקטים דומים של חיזוק מבנים לרעידות אדמה גם בתל אביב, בראשון לציון, בערים נוספות בשרון ועוד.

פתרונות נוספים
לא בכל מקום ולכל בכל תנאי הפתרון של חיזוק מבנים לרעידות אדמה יהיה הפתרון האפקטיבי ביותר. לעיתים, ישנה עדיפות ברורה לפתרונות שמשיגים תוצאה דומה אך בשיטה אחרת. פעילות של אנשי מקצוע, דיירי שכונות ישנות ובעלי עניין נוספים בהובלתו של יזם פינוי בינוי מאפשרת לפנות בניין ישן או יותר מאחד, ולבנות במקומו מבנה חדש. המבנה יהיה גדול יותר, מרווח יותר ומודרני יותר. ברור מאליו שמבנה זה הינו בנוי מלכתחילה על פי התקן החדש ועל פי מיטב התכנון האדריכלי. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
דירה לרכישה באזור השרון
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים