הריסה ובניה


   
  מה המשמעות של הריסה ובנייה של בניין חדש? מי הם המרוויחים הגדולים ביותר של הריסה ובנייה מחודשת של פרויקט מגורים כזה או אחר? איך בוחרים חברת הריסה ובנייה?

הריסה ובניהנתחיל ונאמר כי על מנת לזכות בשדרוג הדירה שלכם אין צורך להרוס את המבנה. ישנו מסלול שבו ניתן לבנות חדר נוסף, מרפסת וקומות נוספות ולהקנות לבניין המגורים מראה חדש ורענן ובכך למעשה לשדרג משמעותי את ערך הדירה שלכם.

המסלול השני הוא מסלול של פינוי הדיירים, הרס המבנה הישן ובמקומו בנייה של מבנה חדש אשר יבנה על פי התקן החדש העומד בפני רעידות אדמה. הצורך באותה הריסה ובנייה מחודשת היא בראש ובראשונה בשל העובדה כי קיימת סכנה ממשית למבנים ישנים בעת רעידת אדמה. במדינת ישראל פועלים מזה מספר שנים על מנת לצמצם עד כמה שניתן את הסיכון לקריסת בניין או נזקים כאלה ואחרים.


על כן הוחלט על הריסה ובנייה של מבנים אשר נולדו לפני שנת 1980, השנה בה הוחלט על בנייה בתקן החדש. הפרויקטים השונים חשובים ביותר גם לטובת ההתחדשות העירונית. אזורים רבים ברחבי הערים השונות בארץ הזדקנו וערך הדירות בהן ירד משמעותית.

החשיבות לשדרוג אזורים אלה הוא חשוב ביותר הן לרמת ההזדהות של התושבים עם מקום מגוריהם וכמו כן ישנה חשיבות רבה וצורך רב במציאת פתרונות למצוקת הדיור, פינוי ובינוי משמעותו מספר דירות רב יותר בכל אזור.

הריסה ובניה? איך בוחרים את חברת הבניה לכך?
כאמור על מנת לבצע הליך כזה בהצלחה רבה יש צורך להתמחות בכך. הריסה ובניה מצריכים יכולות מקצועיות וטכנולוגיה מתקדמת. על כן חשוב מאוד להטיל את המשימה על מי שכבר רכשו ניסיון רב בתחום ספציפי זה. כמו כן מומלץ לקבל חוות דעת חיובית על חברת הבנייה.

מחפשים משרד בינוי? חברת בוני העיר ישראל בע"מ לשירותכם!
משרד בינוי של חברת בוני העיר ישראל בע"מ ישמח להעניק לכם את כל המידע הנדרש על מנת לזכות בשדרוג של הנכס שלכם. בנייה רוויה זו המומחיות של החברה. בנייה רוויה באיכות מעולה תוך התחשבות והקפדה על כל הנהלים והחוקים של בנייה עירונית.  


מוזמנים לקרוא בנוסף:
דירה חדשה בראשון לציון

 
קידום אורגני | קידום אתרים