דירה מתמ"א בשרון


מה הוא ההבדל הגדול בין פרויקט תמ"א לפרויקט פינוי בינוי? למה מומלץ לרכוש דירה מפרויקט תמ"א 38? מה חשוב לדעת על חברת הבנייה של פרויקט תמ"א 38?

אחת הבשורות הגדולות והחשובות ביותר היא ללא ספק בשורת התמ"א 38. אותו פרויקט בנייה אשר משפץ ומשדרג בניינים ומבנים ישנים. לפרויקט זה יש הרבה מאוד יתרונות ועל כן חשוב מאוד להכיר וללמוד לעומק את הרעיון העומד מאחורי תוכניות מתאר ארציות אלו. חשוב מאוד לדעת כי המרוויחים הגדולים מכל פרויקט תמ"א הם לא רק בעלי הנכסים אלה תושבי האזור כולו.

ולמה? משום שאותה דירה מתמ"א בשרון וכל הפרויקטים מאותו הסוג מחדשים את המראה העירוני כולו. לרוב פרויקטים של תמ"א מתבצעים באזורים ישנים ביותר בעיר בהם התשתיות ישנות, תושבי המקום הנם לרוב דיירים הגרים בשכירות או זקני העיר. פרויקט תמ"א 38 מאפשר בניה של קומות נוספות ודירות נוספות בבניין מה שיביא לאזור כולו רוח חדשה ורעננה בדמות זוגות צעירים, תשתיות חדשות, תוספת של גנים ומוסדות לימוד, פארקים ועוד.

דירה מתמ"א בשרון תשדרג את ערכה בעשרות אחוזים וזה בעיקר בזכות תוספת הממ"ד והמרפסת לכל דירה. כמו כן בבניינים ישנים אשר נוספו להם קומות תתווסף גם מעלית וחניות נוספות לרווחת התושבים. דירה מתמ"א בשרון היא הפתרון הטוב ביותר לאלה שרוצים לרכוש דירה חדשה ובמחיר מוזל יותר מהמחירים המקובלים באותו רחוב ובאותו אזור.

דירה מתמ"א ברמת השרון? מה היא החשיבות של פרויקט זה?
השבר הסורי אפריקני החוצה את אזורנו לכל אורכו מצריך התארגנות וחיזוק המבנים כנגד רעידות אדמה. יש לציין כי תקן הבנייה החדש נותן מענה הולם לעניין, אולם מבנים אשר הוקמו לפני שנת 1980 נבנו על פי התקן הישן ועל כן יש לחזקם ולהסיר דאגה מדיירי הבניינים הישנים.

דירה מתמ"א ברעננה? בוני עיר בישראל לשירותכם!
חברת הבניה תעמיד לרשותכם את טובי האדריכלים, המהנדסים ושאר אנשי המקצוע על מנת לבנות עבורכם את הפרויקט המרשים ביותר. דירה מתמ"א בהרצליה או בכל מקום אחר באחריות מלאה ובעיקר לשביעות רצון הדיירים.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
תמא 38 בפתח תקווה
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים