תמ"א 38 קבלנים


   
  תמ"א 38 קבלנים
   
  איך בוחרים לטובת תמ"א 38 קבלנים איכותיים ביותר? מדוע יש לבחור לטובת תמ"א 38 קבלנים שמתחמים בכך? מה ההבדל בין פרויקט תמ"א 38 לבין פרויקט פינוי בינוי?

ראשית כל חשוב מאוד להבין המשמעות של תמ"א 38, הרעיון העיקרי העומד מאחורי תוכנית זו הוא לחזק את המבנים הישנים שהוקמו לפני שנת 1980 על מנת שיוכלו לתת את המענה הנדרש במקרים בהם תפקוד את הארץ רעידת אדמה. האזור בו אנו חיים נתון לסכנת רעידות אדמה, השבר הסורי אפריקני מועד לפורענות ועל כן הוחלט כי הבניינים הישנים יחוזקו או יהרסו ובמקומם יבנו מבנים חדשים העומדים בקריטריונים.

לטובת פרויקטים של תמ"א 38 קבלנים כאלה ואחרים מציעים לבעלי הדירות מגוון הצעות. לרוב מקובל כי בית ישן ישודרג בחיפוי חדש, מרפסת שמש גדולה עבור כל דירה וכמו כן ממ"ד או חדר נוסף. הגדלת שטח הדירה יאפשר למעשה לדיירים ולבעלי הדירות ליהנות מעלייה משמעותית של ערך הדירה.

אם כן מה הוא ההבדל בין תמ"א לבין פרויקט פינוי בינוי? לטובת פרויקט תמ"א 38 קבלנים ושאר בעלי המקצוע יצטרכו לפעול כאשר הדיירים מתגוררים בבתיהם. לעומת זאת בפרויקטים של פינוי בינוי יזכו הדיירים למגורים חלופיים כאשר כל הוצאות המעבר יחול על חברת הבנייה. בפינוי בינוי יוכלו בעלי הנכסים לשדרג גם את קומת מגוריהם כלפי מעלה או מטה על פי הנוחיות.

מחפשים קבלני תמ"א 38? מדוע בוחרים לטובת תמ"א 38 קבלנים כאלה ולא אחרים?
כל מי שמחפש קבלני תמ"א 38 צריך להבין כי בראש ובראשונה יש להתמחות בסוג כזה של פרויקטים. על כן מומלץ לבחור את החברה בעלת הניסיון הרב ביותר ובעלת המוניטין הרב ביותר בתחום זה. כמו כן חשוב מאוד לקבל את הייעוץ המקצועי על מנת לזכות בתנאים הטובים ביותר.

קבלן תמ"א 38? חברת בוני העיר ישראל בע"מ לשירותכם!
קבלן תמ"א 38 בעל ניסיון ולקוחות מרוצים רבים. עשרות פרויקטים מוצלחים בכל רחבי הארץ ואלפי יחידות דיור. הקפדה על תנאים מעולים וסטנדרט גבוה. יזם תמ"א 38 הפועל באחריות לשביעות רצון הלקוחות. יזם תמ"א 38 איתכם לאורך כל הדרך.


מוזמנים לקרוא בנוסף:
תמ"א 38 אזור השרון

  
קידום אורגני | קידום אתרים