תמא 38 בפתח תקווה


מה היא החשיבות של פרויקט תמ"א 38? למה יש צורך בחיזוק המבנים הישנים? מה ירוויחו בעלי הדירות מפרויקט תמ"א 38? למה דווקא חברת בוני עיר בישראל?

הסיבה העיקרית שבגינה החלו קברניטי המדינה ומשרדי הממשלה השונים לזרז את כל עניין התמ"א 38 הוא בשל ההכרה כי בכל רגע נתון יכולה להתרחש רעידת אדמה במדינת ישראל ולגרום נזקים עצומים לבניינים ישנים. הרעיון מאחורי כל הפרויקטים הללו הוא חיזוק המבנה על פי התקן החדש. המבנים שהוקמו לפני שנת 1980 זקוקים לחיזוקים אלו או לפירוק מן היסוד ובנייה של בניין חדש.

יש את אלו המצדדים ומעוניינים בפרויקטים של פינוי בינוי, הווה אומר הריסת המבנה הישן ובניית מגדל דירות חדש במקומו. כמו כן יש את אלו המעוניינים בחיזוק המבנה הישן על פי תוכנית המתאר הארצית. חשוב להבין כי בשני המקרים המרוויחים הגדולים ביותר הם בעלי הנכסים וכמו כן כל תושבי האזור כולו.

תוכנית המתאר הארצית תתבצע לרוב באזורים הישנים של העיר בהם המבנים רעועים וזקוקים לחידוש. כל בעל נכס כזה אשר יסכים להיות חלק מתוכנית תמא 38 בפתח תקווה ישדרג באופן משמעותי ביותר את נכסו. לרוב בפרויקטים מסוג זה מתווסף חדר נוסף (לרוב ממ"ד) וכמו כן מרפסת שמש. תמ"א 38 הווה אומר כי כל הבניין משופץ מן היסוד על ידי הוספת חיפוי חיצוני, תוספת של מעליות, חנויות ועוד.

מחפשים קבלן תמא 38 בפתח תקווה? בוני עיר בישראל למענכם!
בפרויקטים גדולים מסוג זה אין להתפשר על פחות מהטובים ביותר. השתתפות בפרויקט תמ"א 38 הווה אומר כי לאורך תהליך שדרוג הבניין הדיירים יכולים להישאר לגור בדירותיהם. חברת בוני עיר בישראל עושים את המאמצים הגדולים ביותר על מנת לאפשר שהות נוחה ככל הניתן.

מה עוד חושב לדעת לפני בחירת חברת הבנייה?
קבלני תמא 38 בפתח תקווה של בוני עיר בישראל יעמידו לרשות הדיירים תוכנית מתוכננת ברמה גבוהה ביותר תוך הקפדה על לוחות הזמנים. כל בעל נכס יקבל הסבר מפורט של כל שלב ושלב עד להשלמת הפרויקט.   
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
תמא 38 ברמת גן
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים