תמ"א 38 אזור השרון


   
  תמ"א 38 אזור השרוןמה המשמעות של פרויקט תמ"א 38 באזור השרון? מי הם המרוויחים הגדולים מאותו פרויקט תמ"א 38 באזור השרון? איך בוחרים את החברה לטובת הצלחת תמ"א 38 באזור השרון?

מעבר למלחמות ושאר הסכנות קיים איום תמידי שהוא הסכנה מפני רעידות אדמה. בשל האזור והקרבה אל השבר הסורי אפריקני נעשים מאמצים רבים על מנת לאבטח את הבניינים והמגדלים. כחלק מאותה הערכות הוחלט כבר בשנת 1980 על בנייה על פי תקן חדש שמאפשר התמודדות עם מצבים קיצוניים של רעידות אדמה.

על כן כל המבנים אשר נבנו לפני שנת 1980 אינם עומדים בתקן ויש לחזקם. תמ"א 38 באזור השרון ובשאר חלקי הארץ זו היא תוכנית שאמורה לתת את המענה לצרכים אלה. מעבר לכך, החשיבות בשדרוג המבנה הישן הוא בעליית הערך של הבתים ומשם לעליית הערך של כל האזור. תמ"א 38 באזור השרון ישדרג את האזור על ידי בניית גינות ציבוריות, מוסדות לימודיים, מרכזים מסחריים ועוד.

אז מה זה נותן לבעל הנכס? כל בעל נכס זוכה למעשה לשדרוג דירתו על ידי הגדלת שטחה. מעבר לחיזוק הבניין תתווסף לכל דירה עוד מרפסת שמש וכמו כן חדר מגורים או ממ"ד. מעבר לכך יוספו לבניין עוד קומות מגורים.
המסלול השני המוכר לשדרוג הדירה הוא המסלול של פינוי בינוי. לכל אחת מהאפשרויות יש את היתרונות שלה. ללא ספק כי המרוויחים הגדולים הם בעלי הנכסים.

תמ"א 38 בכפר סבא? איך בוחרים את החברה לביצוע הפרויקט?
ראשית כל חשוב מאוד לציין כי לטובת פרויקט תמ"א 38 בכפר סבא יש להקפיד על בחירת החברה בעלת המוניטין הרב ביותר. כמו כן מומלץ ביותר להתרשם מפרויקטים אחרים שנעשו על ידי חברת בנייה זו. אין לוותר על ניסיון ומקצועיות.

תמ"א 38 במרכז? חברת בוני העיר ישראל בע"מ פועלים למענכם!
תמ"א 38 במרכז זו המומחיות של חברת בוני העיר ישראל בע"מ. לחברה יש את הידע והניסיון הנדרש על מנת לאפשר את הליך שדרוג דירתכם במהירות ובמקצועיות. תמ"א 38 בראשון לציון בתנאים מעולים ובאחריות מלאה. תמ"א 38 בראשון לציון עם תודעת שירות גבוהה ביותר.


מוזמנים לקרוא בנוסף:
רכישת דירה במרכז  
קידום אורגני | קידום אתרים