התחדשות עירונית באזור השרון


   
  איך יוצרים התחדשות עירונית באזור השרון? מה המשמעות של התחדשות עירונית באזור השרון? מי היא החברה הטובה ביותר לטובת שדרוג מבנה ישן?

כל הרעיון הוא לחזק את המבנים הישנים שמא יקרסו בעת רעידת אדמה. על הדרך ניתן לחדש את העיר ואת חלקיה הישנים יותר. זה נכון לגבי כל ועיר במדינת ישראל. כל מה שנותר הוא להסכים לבנות מחדש את הבניין שלכם. לשם כך חשוב מאוד לקבל את ההחלטה הנכונה לגבי בחירת החברה איתה תרצו לעבור את התהליך וכמו כן את המסלול המתאים ביותר עבורכם.


ישנם שני מסלולים עיקריים בהן מתאפשרת התחדשות עירונית באזור השרון. המסלול הראשון הוא תמ"א 38. תוכנית זאת למעשה תחזק את המבנה הישן, חיזוק זה הוא על פי התקן שהוכנס בשנת 1980 ומאז כל המבנים נבנים על פיו. כל המבנים שהוקמו לפני התקן הישן אינם עמידים דיו בפני רעידות אדמה.

התחדשות עירונית באזור השרון

המסלול השני הוא פינוי בינוי. התחדשות עירונית באזור השרון מתאפשרת למעשה בזכות הרס המבנים הישנים ובניית חדשים במקומם. הווה אומר כי בעלי הנכסים יעתיקו את מקום מגוריהם באופן זמני עד שיבנה הבניין החדש. במשך כל התהליך יזכו בעלי הנכסים לכיסוי ההוצאות שלהם.

התחדשות עירונית באזור השרון כוללת בין השאר פיתוח אזורי שבא עם הגדלת האוכלוסייה,  מוסדות לימודיים חדשים, גינות, כבישים, תחבורה ציבורית ועוד.

התחדשות עירונית בכפר סבא? איך בוחרים את החברה המתאימה לכך?
כאמור על מנת לזכות באותה התחדשות עירונית בכפר סבא יש להתקשר עם החברה המנוסה ביותר בתחום. אין להתפשר על רמת האיכות של חברת הבנייה וכמו כן על רמת השירות שאותו תקבלו בכל התהליך של ההתחדשות.
התחדשות עירונית במרכז הארץ משמעותה שדרוג של הנכס הקיים. חברת בוני העיר ישראל בע"מ תעניק לכם אפשרויות מגוונות ומעניינות.

התחדשות עירונית במרכז? רק עם בוני העיר ישראל בע"מ!
חברת בוני העיר ישראל בע"מ בנתה מאות ואלפי יחידות דיור משודרגות ללקוחות מרוצים רבים. התחדשות עירונית בראשון לציון ובעוד ערים נוספות בארץ זו המומחיות של החברה. התחדשות עירונית בראשון לציון באחריות ובמקצועיות.


מוזמנים לקרוא בנוסף:
הריסה ובנייה


 
קידום אורגני | קידום אתרים