דירות פנטהאוז באזור השרון


גם ביישובי השרון חלה בשנים האחרונות עליה משמעותית בביקוש לדירות יוקרה. בין היתר, דירות פנטהאוז באזור השרון, הפכו לשם נרדף ליוקרה ולאיכות חיים. כל זאת, יש לציין, הן בקרב רוכשי הדירות הראשונות והן בקרב משפרי דיור. 
 
כאשר דירות פנטהאוז בהרצליה, למשל, נחשבת לסמל סטטוס של ממש וכאשר דירות פנטהאוז באזור השרון בכלל נחשבות למקום הנכון לגור בו, מעניין להבין ממה, בעצם, נובעת המשיכה הישראלית לצורת מגורים כזאת. 
 
יוקרה ואיכות 
אם ניקח לדוגמא דירת פנטהאוז בהרצליה, קל להבין מדוע היא והדומות לה מספקות חוויה של מגורים ואיכות חיים ברמה אחרת. ראשית לכל, דירה מסוג זה מספקת סביבת מגורים דומה מאוד לזאת שמתקבלת בבית פרטי צמוד קרקע. במקביל, נחסכת מהדיירים הטרחה הכרוכה בטיפול שוטף בגינה ונחסך גם החשש מפני חדירה ופריצה. 
 
בנוסף, דירת פנטהאוז בשרון נחשבת לאופציית מגורים יוקרתית אך יותר זמינה ונגישה לעומת רכישה של צמוד קרקע באותם האזורים. למעשה, במחיר הרבה יותר נוח מקבלים:
 
• רמת בניה גבוהה, תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים. 
• גימור ברמה משובחת, שמחזיק מעמד לאורך זמן ושומר על אווירה יוקרתית.
• סביבת מגורים אורבנית עם כל היתרונות – פיתוח, גינות ירוקות ציבוריות, בתי ספר, מוסדות תרבות, קופות חולים. הכל קרוב ובהישג יד. 
 
נוף משגע
ראוי לציין דבר נוסף ומרכזי. דירות פנטהאוז באזור השרון נרכשות גם בשל סיבות נוספות כגון נוף פתוח משגע ושטח דירה משופר. דירות הפנטהאוז נחשבות לגדולות מאוד ולכן הן מתאימות מאוד למשפחות עם ילדים. במקביל, דירות פנטהאוז באזור השרון מתאימות מאוד גם לאנשים מבוססים שרוצים ליהנות מפאר מרווח בטוב טעם. 
 
הסוכרייה, שמופיעה בדמות של מרפסת ענקית עם נוף משגע היא בונוס ולעיתים אפילו הגורם המכריע לטובת השלמת הרכישה. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
דירות פנטהאוס בשרון
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים