דירה מתמ"א במרכז


למה לבחור דירה מתמ"א במרכז? מה היא המשמעות של פרויקט תמ"א 38? מי הם המרוויחים הגדולים ביותר בפרויקט תמ"א 38? מה הם היתרונות של חברת בוני עיר בישראל?

אין ספק כי מצוקת הדיור של השנים האחרונות במדינת ישראל היא גדולה ועל כן יש למצוא פתרונות ייחודיים על מנת לאפשר מגורים זולים ואיכותיים יותר לזוגות צעירים ולכאלה שאין באפשרותם. דירה מתמ"א במרכז היא הפתרון האולטימטיבי לעניין זה. כל מה שנדרש הוא להבין את המשמעויות של פרויקט תמ"א 38 ולמצוא את הדירה המתאימה ביותר.

הרעיון מאחורי פרויקטי תמ"א הוא בראש ובראשונה הצורך לחזק את המבנים הקיימים. עד שנת 1980 נבנו בנייני מדינת ישראל על פי תקן ישן וכזה אשר אינו נותן מענה הולם למקרים של רעידות אדמה. כל הבניינים הללו זקוקים לחיזוקים משמעותיים בכדי להיות בטוחים דיו במקרים קיצוניים של רעידת אדמה.

אין ספק כי מי שמרוויח משדרוג אותה דירה מתמ"א במרכז הוא בעל הנכס. כל נכס כזה יזכה לשדרוג משמעותי של ערך הנכס וזאת בשל החיפוי החדש של הבניין אשר יקנה לו מראה צעיר ומרענן, החדר הנוסף שיתווסף, מרפסת השמש, המעלית וכולי.

כמו כן יבנו שתי קומות נוספות לפרויקט זה ולעיתים גם דירת גן בקומת הקרקע על ידי סגירת הלובי המקורי.חשוב לציין כי פרויקט תמ"א מתבצע ללא הצורך בפנוי דיירי הבניין.

דירה מתמ"א בראשון לציון? איך בוחרים את חברת הבנייה שלכם?
חשוב מאוד להבין כי שדרוג דירה מתמ"א בבת ים, תל אביב או כל מקום אחר יכול בהחלט לעשות שינוי משמעותי ביותר בחייכם. על כן מומלץ מאוד לבחור את החברה המנוסה והאיכותית ביותר לטובת פרויקט מסוג זה. חברת בוני עיר בישראל בעלת מוניטין רב בתחום זה, הקימה ושדרגה מבנים רבים בכל רחבי הארץ בהצלחה גדולה.

דירה מתמ"א בתל אביב? מי עוד מרוויח מכל עניין התמ"א?
פרויקט תמ"א מביא לשינוי קוסמטי ותשתיתי בכל רחבי האזור. אזורים אלו משודרגים על ידי הוספת גני ילדים ובתי ספר, ריאות ירוקות, תחבורה ציבורית ועוד.  
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
דירה מתמ"א בשרון
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים